Červenec 2009

Severus Snape

19. července 2009 v 16:24 | martina.tim |  Zajímavosti AR, SS .....


wall ke svátku

16. července 2009 v 19:21 Zajímavosti AR, SS .....
Tak tento nádhrený obrázek k zítřejšímu svátečku jsem dostala od Nikol. A je přímo krásný. John tam má krásný kukuč co říkáte??? Nikol moc děkujiiiii.

Provokace Severuse Snapea (1)

15. července 2009 v 20:05 | martina.tim |  Severus Snape - mé povídky


Sedím v lavici učebny lektvarů a znuděně si čmárám do učebnice, kterou jsem si těžce zaplatila ze svých úspor. Ani se mi nechce poslouchat ty žvásty od Snapea. Vykládá něco v tom smyslu jak postupovat při míchání lektvaru na lupi či co. Opravdu veliká zábava to vám povím.
Ale nejspíš si mě všim, že nedávám pozor a upřel na mě ten svůj kukuč, kterým by mě nejraději zabil. Ale pro jeho smůlu to nejde hih. Naprosto ho ignoruji a čmárám si do učebnice dál. Šak je to moje učebnice ne? A moje peníze.
"Slečno Cooperová" řekne tím svým tooonem.
"Ano?" opáčím se a líně zvednu hlavu.
"Dáváte pozor?" řekne ironicky zvedne obočí a čeká na mou odpověď.
"Samozřejmě pane profesore." (Já a dávat pozor?? :DD)
"Tak dobře slečno Cooperová! Řekněte nám jaká ingredience se dává jako třetí a v jakém množství!"
"Ehm" (Tak tímhle mě dostal. Samozřejmě, že nedávám pozor na takový ptákoviny bych se mohla vykšlat.)
"To jsem si myslel. Nedáváte pozor. Strhávám vám 10 bodů za nepozornost plus školní trest, který vám zadám po hodině. Tudíž na mě počkejte." spokojeně a škodolibě se usmál .
No ne to si snad dělá srandu. Hodím na něj hnusnej pohled a pokračuji dále v čmárání do učebnice.
Po skončení hodiny jsem musela počkat ve třídě a vyslechnou si ten stupidní školní trest od toho nadutého profesora. Bože proč musí být tak slizký???
"Slečno Cooperová?"
Ach bože dej mi pokoj už.
"Ano?"
"Když jste tak aktivní slečno co kdyby jste uklidila tyhle všechny školní pomůcky, které jste potřebovali k práci i když jak vidím vy jste se ho ani nedotkla."
"Jistě pane profesore." Řeknu otráveně a hodím znuděný pohled.
Ach jo proč mi akorád dělá ze života peklo?? Pomyslím si. Musím uklízet tyto stupidní nádoby místo toho abych seděla v knihovně a hledala to proklaté zaklínadlo, které nutně potřebuji pro spražení toho blbečka Malfoye. Občas si říkám, proč mě klobouk zařadil do Nebelvíru a né do Zmijozelu, protože občas jsem dost krutá vůdči ostatním.
Snape sedí za učitelským stolem a opravuje nějaké pergameny z mladších ročníků a jen čeká až udělám něco špatně či rozbiju nějakou nádobku aby mě mohl nadat. Jenže mě jen tak lehce nedostane budu se bránit co to dá. Klidně se s ním i pohádám já se ho totiž nebojím jak Nevill. Nechápu proč se ho bojí nic na něm není akorád je mrzutý a nepříjemný.
Sbírám všechny pomůcky a postupně je sáčkuju do skříně. A najednou mě v hlavně napadla myšlenka. Co kdybych naštvala Snapea sice nevím ještě jak přesně to provedu, ale určitě to musí stát za to.
Jakmile jsem uklidila to co jsem měla rozhodla jsem se, že s tím začnu hned například tím, že se budu chovat nezvykle slušně. Tak jsem přišla přímo k jeho stolu a stála jsem tam asi tak dvě minuty než si mě Snape všiml.
"Jste hotova?"
"Ano pane profesore." Řekla jsem tím tónem když káráte prvňáčka.
Snape se na mě podíval s podezřením, jestli jsem náhodou zdravá.
Div jsem se nerozesmála opravdu ten jeho pohled stál zato, ale já jsem se udržela a nedala to na sobě znát.
"Smím odejít pane profesore?"
"Samozřejmě"
No trošku mi přišel v šoku to asi nečekal, a jakmile jsem odešla a zavřela za sebou dveře rozesmála jsem se na plné kolo.